אודות

עורך דין אסף חדי-כהן ועורכת דין ענת קדרוןעו"ד אסף חדי-כהן – עו"ד אסף חדי-כהן הוא פעיל זכויות אדם ותיק. אסף החל את הקריירה המשפטית שלו במוקד להגנת הפרט בירושלים, ובמקביל התנדב באגודה לזכויות האזרח בישראל. במסגרת התמחותו שם, טיפל אסף בתיקים מתחום זכויות האדם: חופש הביטוי, תביעות לשוויון בהקצאת משאבים, וזכויות קהילת הלהטב"ק. אסף הנו יוצא משרד עורכי הדין בלטר-גוט-אלוני ובעל ידע נרחב בהגנה על זכויות אדם, במשפט מסחרי, בדיני עבודה ובנושאי צרכנות. במקביל לפעילותו המשפטית השוטפת, מייעץ אסף בהתנדבות לוועד למלחמה באיידס.

עו"ד ענת קדרון – עו"ד ענת קדרון היא פעילה חברתית וסביבתית מאז ימיה כסטודנטית, בעלת ניסיון של כעשר שנים כליטיגטורית בתחומים שונים ומגשרת מוסמכת. ענת התמחתה בפרקליטות מחוז ירושלים בניהול תיקים פליליים ומנהליים, ולאחר מכן עבדה כעורכת דין בתחום זכויות האדם, הן במוקד להגנת הפרט, והן בעמותת קו לעובד. לענת ניסיון רב בטיפול בתביעות נזיקין מורכבות, בתיקים מנהליים בתחום המעמד בישראל, וכן בהופעות בבתי המשפט השונים. במקביל לעבודתה כעורכת דין, מתנדבת ענת במרכז הסיוע לנפגעות תקיפה מינית.

תחומי ההתמחות של המשרד

זכויות נפגעי עבירה
ליווי, יעוץ, וייצוג משפטי למי שנפל קורבן למעשה עבירה: עבירות מין, אלימות, פגיעה ברכוש, מרמה או כל עבירה אחרת. אנו מעניקים שרות של ליווי משפטי בהליך הפלילי מול רשויות אכיפת החוק, על מנת לדאוג שהתיק יטופל באופן מהיר וממצה ככל האפשר. כמו כן, אנו מטפלים בהגשת תביעה לפיצוי כספי כנגד העבריין.

צרכנות
טיפול בתביעות נגד נותני שירותים וספקי מוצרים אשר לא קיימו את הבטחותיהם, גבו כספים שלא כדין, לא סיפקו את השרות/מוצר לו התחייבו, או חטאו בהטעית צרכנים או באי מילוי חובה אחרת עפ"י חוק. לפי הצורך, משרדנו ינקוט בהליך המתאים: מכתיבת תביעה קטנה ועד הגשת תביעה אזרחית או תביעה ייצוגית לבית  המשפט.

אזרחות ומעמד בישראל
המשרד מטפל בהסדרת שהייה חוקית ברישיונות ישיבה ועבודה (ויזות) בישראל לתושבים זרים: בני ובנות זוג של ישראלים, פליטים ומבקשי מקלט, עובדים זרים, ומי שזכאי למעמד לפי חוק השבות (יהודים וצאצאיהם של יהודים, ומי שעברו גיור) ומקרים הומניטריים מיוחדים.

זכויות אדם
זכויות אדם הן שם כולל לזכויות המגיעות לאדם על שום היותו בן אנוש. לדוגמה: שוויון זכויות להומואים ולסביות, חופש ביטוי, לשון הרע, אפליה על רקע מגדר, לאום או דת וכן הלאה. תיקון הפגיעה באמצעות הליך משפטי יכול להתבטא בתביעה לפיצוי כספי בגין הפגיעה עצמה או בגין נזקים שנגרמו בגינה, ויכול להיות שיהיה בצורת צו לעשיית מעשה מתקן או שינוי התנהגות פוגענית.

גישור
לא משנה מה מקור הסכסוך – ייתכן שיהיה קצר, זול ונעים יותר להימנע מתביעה בבית המשפט ולהגיע להסכם באמצעות משא ומתן בהליך של גישור. גישור הוא הליך של משא ומתן בעזרת צד שלישי (המגשר) אשר תפקידו לסייע לצדדים, באמצעות הידברות, להגיע לפתרון המוסכם על שניהם.

זכויות עובדים
טיפול בהגנה על זכויות העובד לאורך כל יחסי העבודה: יעוץ בעיצוב החוזה, יעוץ וניהול משא ומתן במקרה של פגיעה בזכויות במהלך יחסי העבודה (כגון הליכי פיטורין, הרעת תנאים, הטרדה מינית בעבודה ועוד) ותביעות כספיות לתשלום שכר ותנאים נלווים לאחר סיום יחסי העבודה.

ייעוץ משפטי לעמותות
עמותות רבות מוקמות על מנת לשרת מטרה חברתית מסוימת, המוגדרת בתקנונן. עורכי הדין של המשרד מתמחים בהקמה ובפירוק של עמותות ובליווי עמותות בהתנהלותן השוטפת, לרבות התקשרויות בהסכמים שונים.

 

צור קשר

פרטי הפניה